Η ιστορία μας
Η Μαγνητική Πατρών Α.Ε. ιδρύθηκε το 2003 από τους Καραχάλιο Διονύσιο, Μιχαήλ Ανδρέα, Τσαπαλίρα Αθανασία και Χαλμούκη Απόστολο και διατηρεί συνολικά 4 κέντρα. Το εξειδικευμένο προσωπικό μας με συνεχή επιμόρφωση στην Ελλάδα και στο εξωτερικό φροντίζει για την καλύτερη δυνατή παροχή υπηρεσιών.
Με στόχο την υψηλής ποιότητας παροχή υπηρεσιών υγείας ιδρύθηκε στην Πάτρα η Ιατρική εταιρεία ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΠΑΤΡΩΝ Α.Ε.
![](https://www.magnitikipatron.com/wp-content/uploads/2023/03/4.png)
![](https://www.magnitikipatron.com/wp-content/uploads/2023/03/1.png)
Ακολουθώντας τις εξελίξεις και τις νεότερες τεχνολογίες, δημιουργείται ένα νέο πολυώροφο κτίριο ικανό να στεγάσει τα τελευταίας τεχνολογίας ιατρικά μηχανήματα καθώς και το άρτια εξοπλισμένο εργαστήριο Μικροβιολογίας - Βιοπαθολογίας.
Στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξης η εταιρεία δημιουργεί ένα νέο διαγνωστικό κέντρο στην πόλη του Πύργου, με τελευταίας γενιάς ιατρικά διαγνωστικά μηχανήματα καθώς και τα αντίστοιχα Μικροβιολογικών και Βιοπαθολογικών εξετάσεων.
![](https://www.magnitikipatron.com/wp-content/uploads/2023/03/3.png)
![](https://www.magnitikipatron.com/wp-content/uploads/2023/03/2.png)
Πιστή στις δεσμεύσεις της για συνεχή εξέλιξη και αναβάθμιση των υπηρεσιών της και βρισκόμενη στην αιχμή των εξελίξεων, η ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΠΑΤΡΩΝ Α.Ε. δημιουργεί ένα ακόμα διαγνωστικό κέντρο στην Πάτρα με state of art ιατροτεχνολογικό εξοπλισμό.
ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΙ
ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ